6/20/2014

Blogowe początki - cześć wszystkim!

Witam!
Długo zastanawiałem się, jak napisać początek. Aż wreszcie tak usiadłem i myślę, żeby za bardzo się nie wymądrzać, a po prostu przekazać, co jest do przekazania. Szukanie wsparcia, wymiany doświadczeń i sposobów nauki zmotywowało mnie do założenia tego bloga. Jestem miłośnikiem języków obcych i wiem, że to właśnie one są mi przeznaczone. Chciałbym w przyszłości dołączyć do społeczności poliglotów. Mam nadzieję, że mi się to uda.

Języki, które mnie fascynują to język angielski, hiszpański, niemiecki, japoński, koreański, oraz – oczywiście – język polski. Tak tak, uwielbiam nasz cudowny język. I jego znajomość też pragnę poszerzyć, a dokładniej słownictwo poprzez czytanie książek. Uwielbiam anime oraz amerykańskie seriale. Dodatkowo interesuję się rachunkowością.
W następnych postach postaram się przybliżyć Wam poziomy znajomości poszczególnych języków oraz krótką historię o początkach romansów. Jak widać, monogamia nie jest moją mocną stroną. Jakie szczęście, że dotyczy tylko języków. ;) Pozdrawiam i zapraszam do lektury.

4 komentarze :

 1. Życzę Ci powodzenia w nauce języków i prowadzeniu bloga. Cieszę się, że trafiłam na kolejny blog językowy. Z chęcią będę wpadać.

  Jeżeli masz ochotę poczytać trochę o języku portugalskim to zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj na moim blogu! Dziękuję, oczywiście zajrzę :) Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Odkryłam Twojego bloga niedawno, ale będę tu zaglądała częściej :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, dziękuję. A mnie się przyda dodatkowa motywacja z niemieckiego :)

   Usuń